אתר של מפיץ הרבלייף עצמאי

גרי כהנא - יועץ לאורח חיים בריא

נעים מאוד, שמי גרי כהנא ואני יועץ לאורח חיים בריא, בעברי הייתי ילד בעל עודף משקל עד שקיבלתי החלטה חשובה לעשות שינוי משמעותי שישפר את אורח החיים שלי.  ההחלטה אולי אחת החשובות בחיי עזרה לי לרדת 10 קילוגרם, עם השינוי שהגיע הפכתי מנער שמנמן לבחור שאוהב לעסוק בפעילות גופנית ומשקיע בתזונה שלו ובנראות שלו.

כמה שנים לאחר שהשתחררתי מהצבא שמעתי על שיטת מועדוני אורח חיים בריא של הרבלייף אשר מסייעים לאנשים לשמור על אורח חיים בריא על ידי ייעוץ מקצועי וצמוד וידעתי שאני חייב להיות חלק מזה. 

כיום על ידי שימוש מקצועי במוצרי הבריאות של הרבלייף ותמיכה ענקית של משפחה מטורפת של מקצוענים אני שומר על אורח חיים בריא ומאוזן, מעבר לכך אני מסייע לאנשים לרדת במשקל, לאזן את הארוחות שלהם ולשמור על אורח חיים בריא ומזין. 

בנוסף לכל זה, הרבלייף היא הרבה מעבר למשפחה שעוזרת לי לשמור על התזונה, הרבלייף עזרה לי לבנות קריירה מדהימה ומתגמלת בתקופה בה הייתי אבוד לגמרי. 

 מיד כשהשתחררתי מהצבא התחלתי לעבוד במפעל במשך כ 4 שנים, עבודה לא מספקת ולא מתגמלת שהביאה אותי מהר מאוד לתחושת מיצוי. כל זה נגמר כשהציעו לי את ההזדמנות העסקית בהרבלייף, גיליתי סיפוק אדיר בלעזור לאנשים ולגרום להם להרגיש טוב יותר עם עצמם, הגעתי קרוב לעצמאות כלכלית שלא חשבתי שאחווה וכמובן גילית אנשים מדהימים, מקצועיים עם נכונות לעזור וללמוד אשר מקיפים אותי ביום יום.

אני מזמין גם אתכם לבוא ולקחת חלק במשפחת המועדנים של הרבלייף ולשנות את אורח החיים ואולי אפילו את הקריירה שלכם לטובה. 

מה יש להם להגיד

כבר שוחחתם עם חבר הרבלייף עצמאי?​

תיהנו מיתרונות הקשר הישיר עם חבר הרבלייף עצמאי.

אם אתם כבר בקשר עם חבר הרבלייף עצמאי, תוודאו שאתם שומרים על קשר על מנת ליהנות מתמיכה אישית.

מוצרי הרבלייף נמכרים באופן בלעדי ע”י חברי הרבלייף העצמאיים שלנו. אתר זה מופעל ע”י חבר הרבלייף עצמאי ולא ע”י הרבלייף ישראל (1990) בע”מ. האתר הרשמי של הרבלייף הינו www.herbalife.co.il

*כל ההצהרות המתייחסות לבקרת משקל מתייחסות לתוכנית בקרת המשקל של הרבלייף הכוללות בין היתר תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה, צריכה יומית של כמויות נוזלים נאותות,שימוש בתוספי תזונה ומנוחה מספקת. כל התוצאות הן אישיות ועשויות להשתנות מאדם לאדם*